Ariana | WS | Blogger | X X

środa, 29 czerwca 2016

Przekroczyć granice - Katie McGarry

Tytuł : Przekroczyć Granice 
Tytuł oryginału : Pushing the Limits 
Autor : Katie McGarry 
Wydawnictwo : Muza 
Data wydania : 8 czerwca 2016 
Liczba stron : 496
Egzemplarz : recenzencki 

" Nikt nie wie, co zdarzyło się tamtego wieczoru, kiedy Echo Emerson z popularnej dziewczyny stała się outsiderką z dziwnymi bliznami na rękach. Nawet Echo nie pamięta całej prawdy o tym strasznym wieczorze. Jedyne, czego pragnie, to aby jej życie wróciło do normalności.
Kiedy pojawia się Noah Hutchins, zabójczo przystojny i wykorzystujący dziewczyny samotnik w czarnej skórzanej kurtce, świat Echo zmienia się w niewyobrażalny sposób. Pozornie nic ich nie łączy. Z tajemnicami, które oboje skrywają, bycie razem jest w zasadzie niemożliwe.

Jednak niezwykłe przyciąganie między nimi nie chce zniknąć. W takiej sytuacji Echo musi zadać sobie pytanie, jak daleko mogą przesunąć granice i co zaryzykuje dla chłopaka, który może nauczyć ją znowu kochać. "

Jak często oceniamy ludzi po wyglądzie ? Ciągle. Bo ona ma brzydki strój , źle się pomalowała, ma blizny , ma tatuaże ma złą fryzurę. Tak właśnie ludzie ocenili naszą główną bohaterkę która po długiej nieobecności w szkole wraca i zaczyna swoje życie od nowa. Dziewczyna która zawsze była lubiana , popularna , każdy ją znał i lubił. Teraz nosi długie rękawy i odcięła się od starszych znajomych. Chodzi na terapię i stara przypomnieć sobie co stało się tego pamiętnego dnia w domu jej mamy. 

Ona - Echo Emerson , On - Noah Hutchins. Mają swoje problemy i próbują je rozwiązać , w końcu zakochują się w sobie , czy taka miłość ma sens ? Czy można aż tak przekroczyć granice. 

Książka naprawdę bardzo dobrze napisana. Poruszająca bardzo trafne problemy. Szybko się czyta i przyjemnie mimo , że porusza pewne problemy nie jest ciężka. Naprawdę polecam każdemu kto lubi takie gatunki książkowe. 

Za możliwość przeczytania dziękuje wydawnictwu !


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz