Ariana | WS | Blogger | X X

niedziela, 12 czerwca 2016

Zagrożeni - C.J. Daugherty

Tytuł : Zagrożeni 
Tytuł oryginalny : Fracture 
Autor : C.J Daugherty
Seria : Wybrani 
Tom : 3
Wydawnictwo : Otwarte 
Data wydania : 5 lutego 2014
Liczba stron : 384
Egzemplarz : własny 


"Akademia Cimmeria stała się dla Allie czymś więcej niż szkołą – była jej schronieniem. Jednak grupa ludzi powiązanych z rodziną dziewczyny próbuje zniszczyć wszystko to, co dla Allie ważne. Co gorsza, ktoś blisko związany z uczniami Cimmerii dopuścił się zdrady i wszystkich opanowuje paranoja. W obawie przed atakiem Nathaniela wybuchają wewnętrzne walki.Jednak to nie uderzenia z zewnątrz należy się obawiać… "

Ta część była dobra , niestety mogła być lepsza gdyż wiem , że autorkę na to stać. Nie ukrywam , że po zagrożonych spodziewałam się czegoś więcej i niestety zawiodłam się , ale i tak była to przyjemna lektura na jeden wieczór. 

Allie bardzo mocno przeżywa stratę przyjaciółki. Zamyka się w sobie i za wszelką cenę nie pozwala nikomu przebić się przez swój mur. Jednak coś zmienia się w Allie i postanawia za wszelką cenę pomścić śmierć osób które były jej bliskie. Dalej zamierza brać udział w Nocnej Szkole i walczyć z innymi przeciwko wrogowi. 

Akcja całej książki opiera się na szukaniu szpiega , którego nikt nie umie znaleźć. Są pewne tropy ale prowadzą do niewłaściwych osób na pierwszy rzut oka. Jaka będzie prawda i czy w końcu uda się ocalić uczniów i szkołę, dowiemy się na pewno nie prędzej niż w ostatnim tomie , ale i tak chętnie przeczytam jeszcze dwa pozostałe. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz