Ariana | WS | Blogger | X X

poniedziałek, 8 sierpnia 2016

Życie podziemne Julii - Patrycja Koza

Tytuł : Życie podziemne Julii 
Autor : Patrycja Koza
Wydawnictwo : Psychoskok
Data wydania : 29 kwietnia 2016
Liczba stron : 173
Egzemplarz : recenzencki 

" Literatura kobieca, kontrowersyjna, przepełniona erotyzmem i brutalnością otaczającej nas rzeczywistości. Książka szczera do bólu, wywołująca w czytelniku szereg sprzecznych uczuć. Dzieło, które szokuje i zmienia postrzeganie kobiet.
Akcja toczy się we współczesnym dużym polskim mieście. Julia, główna bohaterka przeżywa bolesne rozstanie, pocieszą ją jej przyjaciółka Marta. Julia szuka ukojenia w przygodnym seksie, kilkakrotnie spotyka się z nieznajomymi w tym celu. Flirtuje też z kolegą z pracy, Piotrem, ich relacja stopniowo rozwija się. Bohaterka książki zmienia się wraz z upływem czasu w zupełnie inną osobę, niż ta, którą była przed rozstaniem, wszystko jednak prowadzi ją do poznania siebie i swoich prawdziwych potrzeb. "

Nie spodziewałam się po tej książce niczego wybitnego. Ale nie sądziłam , że tak się na niej zawiodę. Ani tytuł ani okładka książki nie były wybitne i jakoś ujmujące , ale sądziłam , że wydawnictwo mnie nie zawiedzie. 

Julia młoda bardzo atrakcyjna kobieta mieszkająca w wielkim mieście. Ma wszystko czego każdy by pragnął. Niestety przyłapuje swojego chłopaka na zdradzie , przez co załamuje jej się cały świat. Nie umie się pozbierać , straciła wszystkie marzenia i wiarę w miłość. Zaczyna niebezpieczną grę , postanawia zabawić się mężczyznami , spełniać swoje fantazje które zaczynają rodzić się w jej głowie. 

Książka zawiodła mnie , styl pisania wyrażanie się autorki daje wiele do życzenia. Nie spodziewałam się wiele , ale ta książka strasznie mi zawiodła. Nie wiem dlaczego wydawnictwo zdecydowało się wydać tę książkę , ale nie jestem zadowolona z tego co dostałam od autorki. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz