Ariana | WS | Blogger | X X

piątek, 20 maja 2016

Książki dla dzieci #5 - Mateusz i jego traktor

Tytuł :  Mateusz i jego traktor 
Wydawnictwo : Jedność 
Okładka : twarda 
Data wydania : 2016


" Prezentowana książeczka to niezwykła historia… na czterech kółkach. Tak właśnie! Dzięki niej dzieci będą miały okazję poznać sympatycznego Mateusza i jego traktor. Śledzenie fascynujących perypetii naszego dzielnego bohatera to nie lada gratka szczególnie dla małych fanów motoryzacji. Historyjka opowiedziana na kartach tej książeczki jest zaskakująca i zabawna. Tyle w niej ciekawych przygód, ile zakrętów na drodze, dlatego z pewnością spodoba się i chłopcom, i dziewczynkom. "
Książeczka ma bardzo fajną treść przy której dziecko się nie nudzi. Książeczka Mateusza opowiada nam historię właściciela traktora. Pracuje on na polu , w sadzie a nawet i odśnieża zimą drogi. Pomaga innym ludziom. Ale jak każdy samochód ma usterki takie jak pęknięte koło. Ale każdy właściciel powinien mieć zapasowe , aby łatwo i przyjemnie zmienić wadę i jechać dalej.


Bardzo podoba mi się to o czym ta książeczka mówi. Uczy dzieci że praca nie hańbi i nie można uciekać wielkim łukiem od sprzątania zabawek czy pokoju.


Ostatnio ulubiona bajeczka na dobranoc. Chociaż lubimy wszystkie , a dziecko po woli zaczyna się wszystkim interesować. Jestem zadowolona tym jak moje dziecko pozytywnie reaguje na książki.

Za możliwość zapoznania się z książeczką dziękuje wydawnictwu !


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz