Ariana | WS | Blogger | X X

czwartek, 12 maja 2016

Książki dla dzieci #4 - Tomek i jego radiowóz

Tytuł : Tomek i jego radiowóz 
Wydawnictwo : Jedność 
Okładka : Twarda 
Data wydania : 2016 
Chyba każdy chłopak ma na punkcie samochodów bzika totalnego. A na pewno mój syn , gdy jedzie samochód to mały Oskar staje na chodniku i czeka aż przejedzie aby nie umknął mu żaden szczegół z wyglądu pojazdu. O samochodach na baterie czy resorakach już nie wspomnę bo tego w domu mamy po prostu aż za dużo. Dlatego również uwielbiamy książki w których Oskar może swobodnie podziwiać pojazdy jak i inne zwierzęta czy postacie. 


W książeczce w której mamy historyjkę , czytamy przeważnie wieczorem przed snem. Ale zauważyłam , że dziecko jest zainteresowane kolorowymi i zachęcającymi obrazkami. Lubi pokazywać na psa , kota a nawet gdzie jest kwiatek. 


Historyjką którą dzisiaj weźmiemy na tapetę jest o policji i ich wozach które potocznie nazywamy radiowozami. Sama historia jest wręcz urzekająca gdyż opowiada o policjancie który pomaga wszystkim którym potrzebna jest pomoc mimo , że ma ważną uroczystość na której musi się stawić. 

Co do oprawy jest bardzo przyjemna. Śliskie strony pomagają w łatwym przewracaniu kartek a kolorowe obrazki przyciągają uwagę dziecka. 

Za możliwość zapoznania się z książeczką dziękuje wydawnictwu. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz