Ariana | WS | Blogger | X X

środa, 18 maja 2016

Nigdy nie pozwolę ci odejść - Marta W. Staniszewska

Tytuł : Nigdy nie pozwolę ci odejść
Autor : Marta W. Staniszewska
Seria : Nigdy ...
Tom : 2
Data wydania : sierpień 2015
Wydawnictwo : Psychoskok
Liczba stron : 355" Druga część gorąco przyjętego erotyku Marty W. Staniszewskiej. Nigdy nie pozwolę ci odejść to przesycona pikantnymi scenami pełna miłości historia dwojga kochanków, którym los wciąż rzuca kolejne kłody pod nogi. Czy pochłonięci intensywnymi przygotowaniami do ślubu zauważą, że jest ktoś kto nie kibicuje im w ich szczęściu?Sophie i Aleks są piekielnie zakochani i szczęśliwi, wręcz pijani swoim uczuciem. Pokonali wiele przeszkód, aby znaleźć się w tym miejscu i czasie. Dziś szykują się do ślubu i próbują okiełznać nieznoszącą pustki codzienność. Aleks dopina kolejne kontrakty, a Sophie kończy przygotowania do otwarcia drugiego salonu urody. Okazuje się, że jej przyjaciółka May jest w ciąży i zastanawia się czy zatrzymać dziecko. Dodatkowo na horyzoncie niespodziewanie zjawiają się byli kochankowie i narzeczeni i mieszają w idyllicznym obrazku. W całej tej plątaninie uczuć z łatwością można było przeoczyć fakt, iż jest ktoś kto nie jest szczególnie zachwycony ich szczęściem i z wielką chęcią zniszczyłby ich bajkowe życie."

Pierwszy tom nie do końca przypadł mi do gustu. Więc trochę bałam się sięgać po drugi tom i niestety mojego obawy chyba odrobinę się potwierdziły. 

Na początku książka zapowiadała się bardzo dobrze , ale niestety autorka nie potrafiła pociągnąć dobrej pasji i znowu wplotła wątek kryminalnym który znowu zepsuł całą akcję chociaż był o wiele lepiej niż w pierwszej części. Co do samego wątku , nie bardzo podobało mi się że książka ma ciągle jeden i ten sam wątek co w tym przypadku było nie za dobre. Całą książkę czytamy o ślubie co pod koniec staje się już monotonne. 

Myślę , że każdy będzie miał swoje zdanie co do tej książki , także polecam zapoznać się i zobaczyć czy to coś dla was. 

Za możliwość przeczytania dziękuje wydawnictwu !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz