Ariana | WS | Blogger | X X

niedziela, 1 października 2017

W ogniu namiętności - Sylvia June Day

Tytuł : W ogniu namiętności
Tytuł oryginalny : Shadow Stalkers
Autor : Sylvia June Day 
Wydawnictwo : Akurat 
Data wydania : 14.06.2017
Liczba stron : 416
Egzemplarz : recenzencki 

" Cztery gorące historie, cztery fascynujące opowieści z namiętnością w roli głównej. Rachel, Layla, Ana i Darcy: cztery kobiety, których całkowicie odmienne życiowe ścieżki prowadzą do tego samego celu: wielkiej, wszechogarniającej, dzikiej i bezpruderyjnej miłości. Nie ma fantazji, której nie można zrealizować, nie ma rozkoszy, po którą nie można sięgnąć, nie ma zasad, których nie można złamać. Są pragnienia, fantazje i żądze, które trzeba zaspokoić. Za wszelką cenę. "

Autorka Sylvia Day jest bardzo znaną pisarką w Polsce. Podbiła serca czytelników swoją serią o przystojnym i mega bogatym Crossie. Teraz poleca nam do przeczytania swoją nową książkę, która składa się z czterech krótkich opowiadań. Dawno nie miałam styczności z taką książką, więc podchodziłam do niej odrobinę z dystansem. Nie uważam, aby książka była zła, ale drugi raz bym po nią nie sięgnęła.

Historię, mimo że są krótkie, dostarczają nam emocji. Mamy czterech przystojnych mundurowych. Którzy mają mocno niebezpieczną pracę i do tego są wcieleniem namiętności i seksu. Mamy również cztery kobiety które, mimo że są różne od siebie. Chcą osiągnąć ten sam cel, uwieść i usidlić mężczyznę, który skradł im serce. Czy im się to uda ? Czy historie kończą się szczęśliwie ? 

Książka, mimo że opiera, się na czterech różnych historiach przepełniona jest namiętnością i seksem. Powieść nie różni się stylem od innych książek autorki. Czyta się ją szybko, jednak książka nie zostaje w naszej pamięci na długo. Jest, to historia na jeden raz także raczej już nie niej nie wrócę. Jeśli jednak jesteście, fanami tej autorki to polecam zapoznać się również z tą powieścią. 


„ – Lubię ciebie. – Otoczył ją ramieniem, a ona oparła się plecami o jego pierś. – I nie spodziewam się, że będziesz grzeczna.”


2 komentarze:

 1. Myślę, że przeczytam tą książkę z czystej ciekawości.
  Serdecznie pozdrawiam.
  www.nacpana-ksiazkami.blogspot.de

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię serię o Crossie (chociaż 2 ostatnie tomy nadal przede mną), jednak po tę książkę nie sięgnę. Nie ciągnie mnie do niej i szkoda mi na nią czasu.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń