Ariana | WS | Blogger | X X

czwartek, 27 października 2016

Uwikłani. Pokusa - Laurelin Paige

Tytuł : Pokusa
Tytuł oryginalny : Fixed on You 
Autor : Laurelin Paige 
Cykl : Uwikłani 
Tom : 1 
Wydawnictwo : Kobiece 
Data wydania : 19 listopada 2015
Liczba stron : 360 
Egzemplarz : własny 

" Młoda, piękna i niezwykle inteligentna Alayna Withers właśnie obroniła tytuł MBA na prestiżowej nowojorskiej uczelni. Pracuje w klubie nocnym i marzy o awansie na stanowisko menedżera. Z mocnym postanowieniem stara się trzymać z dala od mężczyzn wyzwalających w niej chorobliwą obsesję miłosną, przez którą popadła w problemy z prawem.
Alayna jest pewna, że nic nie jest w stanie zakłócić jej doskonałego planu. Nie przewidziała jednak, że na jej drodze, w najmniej oczekiwanym momencie, stanie diabelnie przystojny miliarder Hudson Pierce – nowy właściciel klubu nocnego, w którym pracuje Alanya. Mężczyzna od pierwszych chwil zawładnie sercem kobiety, która nie będzie potrafiła oprzeć się wszechogarniającemu pożądaniu.

Wkrótce Hudson składa Alaynie propozycję nie do odrzucenia. Wybuch namiętności między nimi sprawi, że kobieta ulegnie zmysłowemu uczuciu, budząc głęboko skrywane grzechy przeszłości. Nie tylko swoje…

Czy mroczna przeszłość kochanków przeszkodzi im w walce o wspólną przyszłość? "

- Jezu, Alayna. Chcę cię tak bardzo, że nie potrafię nad sobą zapanować. Źle się zachowuję.
- Hudson- powiedziałam, zmniejszając dystans. - Jeśli to ma być złe zachowanie, to proszę- nie przestawaj.

Alayna to młoda piękna i niezwykle utalentowana absolwentka MBA. Pracuje w klubie nocnym, w co wkłada cały swój zapał. Gdy pewnej nocy, gdy jest w pracy obsługuje pewnego pana w garniturze. Nie dość, że dziewczyna dostaje solidny napiwek za drinka to jeszcze przystojny garniturowiec zna jej imię oraz nazwisko. Jak się okazuje przystojny nieznajomy to nikt inny jak jej nowy szef. Hudson nie znalazł się w barze wcale przypadkiem, jak i przypadkiem nie został jego szefem. Składa kobiecie propozycje nie do odrzucenia. Proponuje, że spłaci jej duże kredyty w zamian za udawanie zakochanej dziewczyny. Jednak wszystko komplikuje się i wiele spraw potoczy się nie po myśli naszych bohaterów.

- Zostawienie cię tego rana było najtrudniejszą, pierdoloną rzeczą, którą musiałem zrobić od długiego czasu. - syknął. - Nie traktuj tego powierzchownie.


Książka to typowa literatura kobieca, Mamy emocje, mamy kłopoty, mamy miłość i mamy nic innego jak seks. „ Pokusa „ rozpoczyna serię, która w szybkim tempie obiegła blogosferę i zawładnęła nie jedną kobietą. Co można powiedzieć o tej książce nie jest ona zła i czyta się ją dobrze, gdyż ja pierwszą część zdołałam przeczytać w jeden wieczór. Na pewno przeczytam całą serię, gdyż jestem ciekawa jak potoczą się dalsze losy naszych bohaterów. Czy podobne przeżycia naszych bohaterów będą się przyciągały, czy może jednak ciągle będą się odpychać ?


- To jest twoje bikini?- burknął Hudson za moimi plecami.- Jesteś praktycznie goła. To rozproszy facetów podczas gry.
- Pomyśl o tym jako o naszej tajnej broni.
- Z tym, że to ja będę jednym z tych facetów- powiedział i od niechcenia poprawił klejnoty w swoich granatowych szortach do pływania.
Uśmiechnęłam się. Jego podniecenie było oczywiste, a wewnątrz mnie nagle wszystko zaczęło topnieć.
- Później, chłopcze. - To była obietnica. - A tymczasem mógłbyś posmarować mi plecy?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz