Ariana | WS | Blogger | X X

sobota, 29 października 2016

Uwikłani.Obsesja - Laurelin Paige

Tytuł : Obsesja 
Tytuł oryginalny : Found in You 
Autor : Laurelin Paige 
Cykl : Uwikłani 
Tom : 2 
Wydawnictwo : Kobiece 
Data wydania : 16 marce 2016
Liczba stron : 376
Egzemplarz : własny 

" Kolejna część bestsellerowej trylogii erotycznej Uwikłani!
Daj się wciągnąć w obłędny świat zmysłów, który pochłonął bohaterów książki, przez wielu określanej jako lepsza od Greya.

„Jesteś moja. A ja jestem twój. A to oznacza, że jestem z tobą związany pod każdym względem i w każdej sytuacji. Na dobre i na złe. Jeśli tego nie widzisz, to nie mamy szans”.

Do tej pory Alayna Withers wchodziła z mężczyznami w niezdrowe relacje, przez które popadała w chorobliwe obsesje. Wszystko zmieniło się, kiedy swe serce otworzył przed nią zabójczo przystojny miliarder Hudson Pierce. Od tej chwili Alayna czuje ogromną determinację, aby pokonać wszelkie przeszkody stojące na drodze do ich szczęścia i stworzyć stabilny związek oparty na głębokim uczuciu.

Chociaż Hudson i Alayna zostają oficjalnie parą i nie muszą już przed kimkolwiek niczego udawać, wkrótce na jaw wychodzą mroczne sekrety mężczyzny. Dawne problemy wciągają bohaterów w skomplikowaną sieć nieporozumień, które doprowadzają do zburzenia długo budowanego zaufania i poczucia bezpieczeństwa.

Zdesperowana Alayna zwraca się o pomoc do Celii – kobiety, która kiedyś sporo namieszała w życiu Hudsona. Konsekwencje tej decyzji będą bardzo poważne, zwłaszcza że na horyzoncie pojawi się jeszcze jedna kobieta, która zawalczy o serce Hudsona.

Czy kochankowie zdołają wreszcie poskromić demony przeszłości? Czy uda im się stworzyć udany związek i odnaleźć w swoich ramionach szczęście i zrozumienie? "


Alayna i Hudson wspólnie stwierdzają, że udawanie nie jest dla nich dobre. Chociaż mężczyzna boi się miłości postanawia, zagrać w otwarte karty i proponuje kobiecie, aby przestali udawać i związali się naprawdę. Obydwoje chcą od siebie wierności, szacunku oraz szczerości. Niestety okazuje się, że nie jest to wcale takie proste jak obie strony by chciały. Alayna obsesyjnie doszukuje się wszędzie drugiego dnia, ufa nie tym ludziom, którym powinna i wplątuje się w jeszcze większe tarapaty. Hudson jest człowiekiem, który chce trzymać rękę na pulsie i kontrolować każdą sytuację. Nie umie wyrazić słowami co czuje do Alayny dlatego chce zrobić wszystko, aby ona również to poczuła przez jego czynny. Sprawy komplikują się i zakochani muszą sobie wszystko przemyśleć na spokojnie oraz odpocząć od siebie.

Jesteś moja. A ja jestem twój. A to oznacza, że jestem z tobą związany pod każdym względem i w każdej sytuacji. Na dobre i na złe. Jeśli tego nie widzisz, to nie mamy szans.


Pierwsza część serii była naprawdę dobra. I muszę powiedzieć, że drugi tom również był w porządku, ale już bardziej przypominał mi erotyk w stylu Greya gdzie seks grał pierwsze skrzypce. Sama książka dobra i chociaż zachowanie głównej bohaterki czasami mnie osłabiało i mówiłam jej, aby nie ufała tak ludziom. Naprawdę mi się spodobało i zaczynam czytać już kolejny tom z dalszymi losami tej dwójki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz