Ariana | WS | Blogger | X X

środa, 31 maja 2017

[PRZEDPREMIEROWA] Grzech pierworodny - Anna Szafrańska

Tytuł : Grzech pierworodny 
Autor : Anna Szafrańska
Wydawnictwo : Novae Res
Data wydania : 14.06.2017
Liczba stron : 392
Egzemplarz : recenzencki 

"Miłość pełna pasji i namiętności.Przyjaźń, która przetrwa wszystko.
Dwa zwaśnione rody, które niegdyś żyły w zgodzie.
Ona: przykładna córka, siostra, przyjaciółka. Uczynna, grzeczna, dbająca o dobro innych. Podążająca za swoimi marzeniami i pasjami.
On: tajemniczy, niebezpieczny, nieziemsko przystojny. Gniewny, ignorujący wszelkie zasady, gardzący ludźmi. Nieliczący się z nikim.
Dwa całkowicie odmienne charaktery nie były przeszkodą, by serca zabiły jednym rytmem, lecz na jaw wychodzą tajemnice z przeszłości, łączące obie rodziny. Czy powszechna zmowa milczenia jest w stanie rozdzielić dwoje ludzi, których połączyła niewinna miłość?
Miłość. Honor. Lojalność. Tajemnica. Zdrada.
Powieść z rodzaju New Adult, hit Internetu z 2011 roku znany pod tytułem „Teatr życia”.
Jedna historia w dwóch tomach. "


Niezmiernie się cieszę , że udało mi się przeczytać „Grzech pierworodny „jeszcze przed premierą. Naprawdę polubiłam Nelę i Gilberta i nie mogłam doczekać się ich kolejnych losów. Czy ta dwójka będzie w końcu razem ? A może tajemnica rodzinna poróżni zakochanych ?


Nela Augustyniak to przykładna dziewczyna przewodnicząca szkoły i dobra córka. Gilbert Kraszewski to buntownik, który nie miał łatwego dzieciństwa i dorastał zdala od rodziny. Jednak tych dwoje zakochała się w sobie. Jednak cała rodzina Augustyniaków nie popierają jej w związku z chłopakiem. Rodziny Kraszewskich i Augustyniaków ukrywają tajemnice , która poróżniła rodziny. Czy Nel w końcu dowie się, co skrywa przed nią rodzina i Gilbert ? 

Nie mogłam się doczekać tej książki. Niestety smuci mnie , że to już ostatnia książka o losach Nel i Gilberta. Chociaż myślę , że autorka zakończyła to odpowiednio i nie warto rozwijać tego wątku bardziej. Mam nadzieje , że Anna Szafrańska pracuje już nad kolejną książką , gdyż nie mogę ,się doczekać aż ją przeczytam. Jeśli nie znacie jeszcze historii o dwójce zakochanych wrogów , to jak najszybciej nadróbcie zaległości. Książka poprawnie napisana , co na polskich autorów nie zdarza, się zawsze także jak najbardziej się cieszę. „Grzech pierworodny „to jak najbardziej książka dla młodzieży z gatunku YA. Czekajcie na premierę, bo naprawdę warto .
Należy pamiętać, że wszystkie czyny, jakich dokonamy teraz, będą miały swoje skutki w przyszłości. A przeszłość, jak widać bardzo szybko potrafi dogonić teraźniejszość, aby zniweczyć plany układane z myślą o przyszłości.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz