Ariana | WS | Blogger | X X

środa, 16 listopada 2016

Wyprzedaż snów - Marzena Rogalska

Tytuł : Wyprzedaż snów
Autor : Marzena Rogalska
Wydawnictwo : Znak 
Data wydania : 17 październik 2016
Liczba stron : 400
Egzemplarz :  recenzencki 


" Jak długo można uciekać przed samym sobą, ile razy układać sobie na nowo życie?Agata, zraniona i złamana, po ośmiu latach powraca do miasta, w którym spędziła najlepsze chwile swojej młodości. Nie wie, co pozostało z jej dawnych przyjaźni, jak bardzo zmienił się świat i życie ludzi, którzy ją kochali, a których porzuciła. Czy czas może zniszczyć prawdziwą przyjaźń? Czy Agata, która nie ma nic i sama potrzebuje pomocy, może pomóc innym? Tak, jeśli magia spełniających się snów zadziała... "


Książkę wzięłam do recenzji tylko dlatego, że całym sercem uwielbiam panią Marzenę. Miałam nadzieje, że jej pierwsza książka będzie wyjątkowa i nie zawiodłam się. Pani Marzenka dała radę i mam nadzieje, że to nie jej pierwsza książka.

Naszą główną bohaterką jest Agata, młoda kobieta, która po ośmiu latach wraca do Krakowa. Bez pieniędzy, bez planów na dalsze życie, ale za to pełna obaw. Uciekając oddaliła się od przyjaciół i zostawiła wszystko za sobą. Teraz nie wie, czy ma do czego wracać. Im dalej w książkę tym lepiej rozumiemy naszą główną bohaterkę, poznajemy jej przyjaciół i ich życie.

Dobrze napisana książka, którą czyta się błyskawicznie. Styl pani Marzeny jest fantastyczny, czyta się i chce się coraz więcej. Postacie były naprawdę fajnie wykreowane i pomysłowo to wszystko zostało napisane. Czekam na kolejne książki autorki. I oczywiście serdecznie polecam przeczytać.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz