Ariana | WS | Blogger | X X

wtorek, 22 listopada 2016

Bez winy - Mia Sheridan

Tytuł : Bez winy 
Tytuł oryginalny : Grayson's Vow 
Autor : Mia Sheridan 
Wydawnictwo : Otwarte 
Data wydania :  28 września 2016
Liczba stron : 384
Egzemplarz : RECENZENCKI , (KSIĄŻKI DLA KOBIET )

" Nowa powieść autorki bestsellera „Bez słów”
Kira nie ma grosza przy duszy, za to mnóstwo kłopotów. W przeszłości odebrano jej to, co najważniejsze. Teraz musi postawić wszystko na jedną kartę, aby odmienić swój los.

Grayson walczy o przerwanie pasma życiowych niepowodzeń, ale przytłaczający ciężar wyrzutów sumienia kruszy resztki jego nadziei na lepsze jutro. Kira składa mu propozycję, która może go ocalić. Wystarczy tylko, że złoży przysięgę, nawet jeśli nie zamierza jej dotrzymać…

Obiecali sobie wieczność, nie wiedząc, że jedna chwila może odmienić całe życie.

Czy miłość da im kolejną szansę, choć żadne z nich nie jest bez winy? "

Wiecie, że zakochałam się w autorce po przeczytaniu jej „ bez słów „ od tamtej pory postawiłam sobie zadanie, aby przeczytać wszystkie książki autorki i mieć je na swojej półce. Jak na razie idzie mi świetnie kompletowanie książek, bo mam już wszystkie do tej pory wydane , jednak gorzej idzie mi ich czytanie, gdyż brak czasu robi swoje.

Obserwuj, co robią ludzie, kiedy sądzą,że nikt ich nie widzi, kochana. W ten sposób dowiesz się kim naprawdę są.

Kira młoda kobieta, która stara się za wszelką cenę nie być zależna od ojca milionera. Jednak nie myślcie sobie, że dziewczyna chce iść do pracy, ona szuka łatwego sposobu, aby zarobić duże pieniądze. Jej ukochana babcia zmarła i zostawiła duży spadek jedynym warunkiem jest wyjście za mąż albo ukończenie wyznaczonej liczny lat. Kira jednak nie chce czekać i próbuje znaleźć sobie męża. Pewnego razu trafia na Graysona mężczyznę z wyrokiem, który potrzebuje pieniędzy, aby uratować rodzinny biznes. Kobieta proponuje mu układ i pieniądze w zamian za dach nad głową i małżeństwo. Czy tę dwójkę połączy miłość ?


"Jesteśmy małżeństwem i przyjdą takie chwile, że będziemy mieć odmienne zdania i pokłócimy się, czy nawet będziemy podważać opinię drugiej strony. Przyjdą chwile, że moja miłość do ciebie wyciągnie na światło dzienne wszystkie moje skrywane lęki. Ale moja przysięga brzmi tak: cokolwiek by się działo, nigdy nie wyjdę z pokoju, dopóki się nie pogodzimy.".


Książka jest naprawdę fenomenalna, zresztą, jak i jej poprzednie pozycje. Czyta się je szybko, ale napisane są pięknym językiem, który przyciąga nas do siebie. Ciężko jest odłożyć książkę na półkę, więc najlepiej mieć dużo wolnego czasu, aby usiąść i zaczytać się bez opamiętania. Oczywiście nie mogło być inaczej, z całego serca muszę wam polecić tę pozycję, bo naprawdę warto. A kto jeszcze nie zna Pani Sheridan to niech szybko nadrabia zaległości.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz