Ariana | WS | Blogger | X X

piątek, 4 listopada 2016

Manwhore - Katy Evans

Tytuł : Manwhore
Tytuł oryginalny : Manwhore 
Autor : Katy Evans 
Cykl : Manwhore 
Tom : 1 
Wydawnictwo : Kobiece 
Data wydania : 16 września 2016
Liczba stron : 400 
Egzemplarz : recenzencki , NOWOŚĆ 

KIPIĄCA ZMYSŁOWOŚCIĄ TRYLOGIA EROTYCZNA SŁYNNEJ KATY EVANS


Czy można odkryć, kim naprawdę jest najzamożniejszy playboy z Chicago, i nie zatracić przy tym swego serca i duszy?

Malcolm Kyle Preston Logan Saint to bogaty, bardzo wpływowy i obłędnie przystojny biznesmen z Chicago. Wokół jego osoby krąży mnóstwo legend, sam Malcom zaś owiany jest nimbem tajemniczości.

Mężczyźnie wydaje się, że już nic nie jest w stanie go zaskoczyć. W jego życiu sporo jednak namiesza nagłe pojawienie się Rachel Livingston – młodej, utalentowanej i pięknej dziennikarki. Rachel otrzyma zlecenie przeprowadzenia wywiadu ze słynnym Malcomem Saintem i odkrycia tego, kim naprawdę jest mężczyzna będący na językach wszystkich mieszkańców Chicago.

Czy Rachel uda się odkryć prawdziwe oblicze Malcolma? A może to Malcolm odkryje prawdziwą Rachel? " 


"Nigdy nie ma dobrej pory na to, aby się zakochać. To jest jak upadek. Wystarczy jedna sekunda.
I tylko trzeba się modlić, aby bez względu na to, gdzie upadniesz, nie być tam samą."

Rachel młoda kobieta, dziennikarka pracująca w upadającej gazecie „ Edge „ dostaje szanse życia, musi napisać artykuł o boskim, najbogatszym i najprzystojniejszym mężczyźnie w całym Chicago. Kobieta zgadza się na napisanie tego artykułu i robi wszystko, aby zbliżyć się do Malcolma. Niestety okazuje się, że Saint nie jest wcale taki, za jakiego go mają. Cierpi po starcie matki a do tego ojciec uważa go za zakałę rodziny. Rachel zakochuje się w mężczyźnie a on proponuje, aby została jego dziewczyną. Niestety sprawy komplikują się a Saint nie chce mieć z młodą dziennikarką nic wspólnego.

"Nigdy nie wyobrażałam sobie błyszczących zielonych oczu i mnóstwa uśmiechów, i mężczyzny,
który jest dla mnie wyzwaniem, który się ze mną przekomarza, ma tyle wad, ale jednocześnie jest
idealny, i który sprawia, że chcę znać jego każdą myśl."

Książka okazała się naprawdę dobra i mocno mnie zaskoczyła , gdyż nie powiem spodziewałam się czegoś innego. Na szczęście nie okazał się to kolejny Gray do kompletu, z czego jestem zadowolona. Oczywiście w książce jest seks , gdyż nie oszukujmy się jest to literatura erotyczna dla kobiet, ale jest to napisane ze smakiem i pomysłem.

"Przy mnie zachowujesz się zupełnie inaczej niż na co dzień.
– To przez ten znaczek, który nosisz. Ten z napisem „ostrożnie, towar delikatny i kruchy”.
– Nie jestem delikatna i krucha.
– Jesteś, i to tak bardzo, że zapakowałaś samą siebie w karton, żeby się nie potłuc."

Autorka napisała naprawdę ciekawą historię i z niecierpliwością czekam na dalsze losy tej dwójki. Ale nie powiem , że bohaterowie byli wykreowani idealnie. Rachel momentami doprowadzała mnie do kompletnego zażenowania , gdyż jej myśli były czasami takie pogmatwane , że aż sama zastanawiałam się, czy tak się da wszystko komplikować. A co do Malcolma autorka przedstawiła go jako „ playboya „ z sercem który otacza się ludźmi, ale tylko po to, aby nie być samotny. Podoba mi się , że nie jest on taki jak myślałam , że będzie i jego historia bardzo mi się podobała.

"Urodziłam się jako dziewczynka, fakt ten potwierdza mój akt urodzenia. Ale jeszcze nigdy nie czułam się nią tak bardzo jak w tej chwili, gdy moja dłoń w jego silnym uścisku
wydaje się taka drobna i krucha."


Myślę , że mogę polecić tę serię każdej kobiecie, która lubi literaturę erotyczną. Książkę czyta się lekko i przyjemnie a co najważniejsze szybko. Mam nadzieje , że kolejne tomy będą równie dobre, jak ten.
1 komentarz:

  1. Mi się podobała:)Teraz pozostaje mi wyczekiwać kolejnej części

    OdpowiedzUsuń