Ariana | WS | Blogger | X X

wtorek, 15 listopada 2016

Uwikłani. Hudson - Laurelin Paige

Tytuł : Hudson
Tytuł oryginalny : Hudson
Autor : Laurelin Paige
Cykl : Uwikłani
Tom : 4
Wydawnictwo : Kobiece
Data wydania : 13 października 2016
Liczba stron : 496
Egzemplarz : recenzencki
" Hudson Pierce wiedzie życie, o jakim wielu może jedynie pomarzyć. Ma wszystko, czego tylko zapragnie: władzę, pieniądze i cały świat u swoich stóp. Ten znany w nowojorskim środowisku biznesmenem z miliardami na koncie może zdobyć każdą kobietę, jaką tylko zechce. A jednak nie wiąże się z nikim na dłużej – znajomości z kochankami traktuje jedynie jako okazję do zabawy i do manipulowania uczuciami innych.
Wszystko jednak się zmienia, gdy poznaje ponętną i diabelnie inteligentną Alaynę Withers…

Oto jedyna w swoim rodzaju okazja, aby dowiedzieć się, co czuł Hudson, gdy po raz pierwszy ujrzał piękną i mądrą Alaynę, jak się poznali oraz do jakich sztuczek uciekł się Hudson, by zdobyć serce pięknej nieznajomej. "

Uwielbiam książki z perspektywy drugiej osoby tym razem mamy tą samą historię ale oczami Hudsona co daje nam , obraz uczuć drugiej osoby. Idealne dopełnienie opowiadania , chociaż czasami zachowanie głównego bohaterka mocno mnie irytowało to i tak książkę czytało się naprawdę bardzo dobrze. 

Książka składa się tak naprawdę z dwóch części " przed " opowiada o przeszłości Hudsona gdzie mamy możliwość przeczytania co robił i dlaczego był człowiekiem jakim był. A " po" to opowieść o tym co działo się już w serii Uwikłanych. 

Książka napisana w dobrym stylu , jak wszystkie książki autorki. Myślę , że nie jest to obowiązkowa książka i serie można śmiało zakończyć już po 3 tomie. Jednak dla fanów twórczości autorki naprawdę polecam , gdyż myślę , że warto znać również wyobrażenie tej historii z perspektywy męskiej. 

1 komentarz:

  1. Ooo,*zgłasza się* ja też uwielbiam historie prowadzone z perspektywy drugiej osoby - szkoda, że tak rzadko się z takim czymś spotykam :)
    ...No a jak już spotykam to okazuje się, że kompletnie nie moja tematyka. No co zrobić? :D
    Pozdrawiam (i zapraszam, oddaję wszystkie szczere komentarze :) )
    Czytam, piszę, recenzuję, polecam

    OdpowiedzUsuń