Ariana | WS | Blogger | X X

piątek, 18 listopada 2016

Śmieszek. Cierpienia młodego youtubera - Martin Stankiewicz

Tytuł : Śmieszek. Cierpienia młodego youtubera
Autor : Martin Stankiewicz 
Wydawnictwo : Znak Literanova 
Data wydania : 17 października 2016 
Liczba stron : 304
Egzemplarz : recenzencki 


" Co się dzieje, gdy jeden z najpopularniejszych śmieszków polskiego internetu ląduje na kozetce u przenikliwego terapeuty? Śmiech miesza się ze łzami, a na jaw wychodzi słodko-gorzka prawda o działalności w sieci.
„Nie zamierzam dawać górnolotnych coachingowych porad z cyklu »jak żyć«. Bo każdy swoje życie musi przeżyć po swojemu, a mi daleko do poważnego coacha w nienagannie wyprasowanym garniaku. Jestem zwykłym śmieszkiem, często w zabrudzonym T-shircie. Chciałbym jednak zainspirować młodego czytelnika i pokazać, że wbrew temu, co mówią inni, nigdy nie warto rezygnować z dziecięcych marzeń. Opowiedzieć o prawdziwej pasji, porażkach, najdziwniejszych sytuacjach i ludziach, którzy pojawili się w moim życiu w odpowiednim momencie”.
Martin Stankiewicz "

Moda na wydawanie książek przez Youtuberów jest ostatnio bardzo modne i na rynku wydawniczym jest tego od koloru do wyboru. Nigdy nie interesowałam się takimi książkami , ale gdy zobaczyłam tą pozycję przepadłam. Jestem wielką fanką Martina i ta książka musiała znaleźć się w mojej biblioteczce. 

Osoby publiczne oceniamy po tym co dodają w internecie , a tak naprawdę pokazują nam tylko to co sami chcą. Śmieszne filmiki nie oznaczają wcale , że autor nie ma nam nic mądrego do przekazania. Tak właśnie jest w tej książce , Martin pokazuje nam całego siebie , jakim jest i co myśli o niektórych rzeczach. Dzięki tej książce możemy poznać naszego ulubionego youtubera jeszcze bliżej i dokładniej. 

Książka napisana bardzo dobrze , język typowy dla Martina. Myślę, że to obowiązkowa lektura dla osób które lubią samego youtubera jak i jego filmików. Ja osobiście mogę polecić bo naprawdę warto przeczytać. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz