Ariana | WS | Blogger | X X

niedziela, 20 listopada 2016

Połączeni. Uwolnij mnie - Laurelin Paige

Tytuł : Uwolnij mnie 
Tytuł oryginalny : Free Me 
Autor : Lauerlin Paige 
Cykl : Połączeni 
Tom : 1
Wydawnictwo : Kobiecie
Data wydania : 15 września 2016
Liczba stron : 400
Egzemplarz : RECENZENCKI ( POLECANE , BESTSELLER )

" Nowa emocjonująca seria bestsellerowej autorki Uwikłanych.
Złamaliśmy dzisiaj wiele zasad Gwen.
Zasady są po to, żeby je łamać.

Ustalili zasady – tylko seks. Zapomnieli jednak o tym, że serc nikt nie pytał o zdanie.

Pamiętacie Gwen z Uwikłanych? W Połączonych nadszedł czas, aby poznać jej historię.

Gwen miała ciężkie życie, a przeszłość nawiedza ją niczym mroczny cień, który nie pozwala o sobie zapomnieć. Dlatego buduje wokół siebie mur, zza którego jedynie obserwuje świat. Osiągnęła sukces zawodowy – zarządza jednym z najpopularniejszych klubów nocnych w Nowym Jorku, jest singielką i bezpiecznie czuje się tylko w takich sytuacjach, które może w pełni kontrolować.

Wszystko diametralnie się zmienia, kiedy w klubie poznaje bogatego i przystojnego playboya – JC. On za wszelką cenę postanawia zburzyć mur, którym się otoczyła. Chce dać jej wolność i nieograniczoną ilość rozkoszy. Zawierają więc układ, który tylko z pozoru wydaje się jasny.

Wkrótce seks bez zobowiązań już im nie wystarcza, a JC okaże się jedyną osobą, na której będzie polegać dziewczyna. Czy Gwen zdoła posłuchać swego serca i otworzyć się na prawdziwą miłość? "

Jak wiecie uwielbiam autorkę i jej serię " Uwikłani ". Postanowiłam sobie, że przeczytam jej kolejną serię, która jest w jakimś stopniu powiązana z poprzednią, bo opowiada nam historię Gwen. Jeśli czytaliście trzeci tom Uwikłanych to doskonale wiecie kim była Gwen i jaką rolę odegrała. Dlatego też z wielkim zapałem i entuzjazmem przeczytałam tę serię a moje odczucia możecie zobaczyć czytając dalej.

„Ustalili zasady – tylko seks. Zapomnieli jednak o tym, że serca nikt nie pytał o zdanie.”

Życie Gwen nigdy nie było kolorowe. Młoda kobieta, która stara się spełnić swoje marzenia, ma świetną pracę menadżerki w klubie nocnym. Ale nie ma miłości i chłopaka, z którym czułaby się dobrze. Lubi polegać sama na sobie i nad wszystkim panować. Pewnego razu w klubie nocnym na jej zmianie poznaje tajemniczego przystojnego Playboya, który chce zrobić imprezę w pokoju dla VIP-ów. Tajemniczy nieznajomy to JC. Pewnego dnia JC składa Gwen propozycje która będzie opierać się na seksie bez zobowiązań. Czy to im się uda, czy serce nie da o sobie znać ?

"Problem polegał na tym, że się zmieniałam. To JC mnie zmieniał. Po kawałku kruszył mury, uwalniając mnie z więzienia. Jednak jego mury były wysokie jak zawsze."

Książka fenomenalna. Jestem zachwycona lekkością, z jaką autorka napisała tę książkę. Cieszę się, że nie jest ona podobna stylem pisania do jej poprzedniej serii, bo tego w dużym stopniu się obawiałam. Świetna książka, którą pożera się w jeden wieczór i przy której nikt nie będzie się nudził. Oczywiście jest to erotyk więc będzie tutaj seks, a nawet można powiedzieć dużo seksu. Ale mimo to książkę czyta się błyskawicznie. Polecam kolejną serię autorki i mam nadzieje, że na kolejne książki nie będziemy musieli długo czekać.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz