Ariana | WS | Blogger | X X

sobota, 4 lutego 2017

Secret love - Szalony Robert

Tytuł : Secret love 
Autor : Szalony Robert
Wydawnictwo : Psychoskok
Data wydania : 28 stycznia 2017
Liczba stron : 281
Egzemplarz : recenzencki 

" ,,Secret love” Szalonego Roberta to wielowątkowa historia poruszająca temat miłości homoseksualnej. Bohaterami tego dramatu obyczajowego są mężczyźni o różnych statusach życiowych – młodzi chłopacy, żonaty mężczyzna, a nawet ksiądz. Dzięki umieszczeniu w nim tak wielu różnych postaci, autor przedstawił szerokie spektrum tematu relacji gejowskich, który wciąż dla wielu pozostaje tematem tabu. Pikanterii dodaje fakt, że swoją książkę oparł na faktach – jest to więc opowieść autentyczna, oparta na prawdziwych przeżyciach głównych bohaterów i pokazująca świat takim, jaki on jest naprawdę. Warto sięgnąć po ,,Secret love” aby zajrzeć za kulisy życia, które dla wielu nie jest takie łaskawe."

Na samym początku trzeba sobie odpowiedzieć na jedno kluczowe pytanie. Co  skłoniło mnie do przeczytanie tej książki ? Opis miała to być historia oparta na faktach , która opowiada o homoseksualistach i ich relacjach. 

Książkę czytało się szybko to trzeba powiedzieć , język autora naprawdę lekki , ale kompletnie nie tego oczekiwałam od tej pozycji. Zawiodłam się na niej i to bardzo , gdyż zabrakło mi w niej kluczowych relacji i wyjaśnień dlaczego tak a nie inaczej zachowywali się główni bohaterowie. Rozumiem , że autor chciał przedstawić realność tej historii , ale nie wybrnął z tej historii tak jak czytelnik by tego oczekiwał. 

Jeśli zastanawiacie się nad sięgnięciem po tę pozycje to polecam zastanowić się porządnie 2 razy. Jeśli chcecie coś lekkiego co nic nie wniesie do waszego życia i po skończeniu książki od razu o niej zapomnicie to jak najbardziej jest to idealna historia dla was. Jeśli oczekujecie natomiast czegoś głębszego od lektury to nie sięgajcie po tę pozycję. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz