Ariana | WS | Blogger | X X

wtorek, 7 lutego 2017

TEA BOOK TAG

Dawno nie robiłam , żadnych tagów na tym blogu. Dlatego gdy natknęłam się właśnie tea book tag stwierdziłam , że właśnie ten tag pojawi się na moim blogu. Od razu chciałabym powiedzieć , że wyzywam do zrobienia tego tagu Anja Elektra . Jestem ciekawa jak ty odpowiesz na te pytania. 


Czarna herbata , czyli Twój ulubiony klasyk 

Ogólnie czytam mało klasyków za co jest mi naprawdę wstyd. Ale moim ulubionym klasykiem jest " Mały książę" nie wiem czy ta książka zalicza się do typowych klasyków literatury , ale mnie urzekła i przeczytałam ją już chyba z milion razy. 


Zielona herbata, czyli książka tak nudna, że przy jej czytaniu zasypiasz

Książka przy której zasnęłam chyba z 2 razy jest to " Czerwona królowa " wiem , że dużo ludzi poleca i zachwala tę pozycję. Ale mimo swojej fabuły mnie ona uśpiła. Pewnie wrócę do niej i przeczytam ale z kubkiem kawy i energetykiem. 


Czerwona herbata pu-ehr, czyli książka, w której bohaterowie ciągle się przemieszczają

I tutaj będzie książka Kinga " Wielki marsz " , możecie mi wierzyć lub nie ale tam ludzie całą książkę maszerują. Nie jest to zła książka bo ja naprawdę lubię twórczość Kinga, i gdyby nie ten marsz to książka zupełnie straciłaby swój urok. 


Herbata oolong, czyli książka, której poświęca się zbyt mało uwagi

Myślę , że taką książką nadal jest " Sen Henny " Artur Wells. Myślę , że jest to naprawę nie doceniona książka. Nikt o niej nie słyszał nikt nie wie co to takiego. A moim zdaniem jest to naprawdę kawał dobrej fantastyki. 


Biała herbata, czyli książka niezasłużenie popularna

Zdecydowanie powiem , że taką książka jest " Dziewczyna w pociągu " pewnie wiele osób się ze mną zgodzi , że ta książka to po prostu totalny nie wypał. Nie wiem dlaczego zdobyła taką popularność , ale jest wiele lepszych i lepiej napisanych książek o których się nie mówi. 


Herbata yerba mate, czyli książka, przy której trzeba przebrnąć przez pierwsze rozdziały, aby akcja się rozwinęła.

Taką książką zdecydowanie u mnie będzie " Prawo Mojżesza " naprawdę fantastyczna książka niestety trzeba przeczytać kilka rozdziałów aby naprawdę się w nią wciągnąć i aby nas zaciekawiła. 


Herbata ziołowa, czyli książka którą czytano Ci na dobranoc gdy byłeś mały

Gdy byłam mała uwielbiałam Kubusia Puchatka. Rodzice co wieczór czytali mi historie tego zabawnego misia. Aż zapragnęłam wrócić do tych książek. 


Herbata owocowa, czyli Twoja ulubiona lekka książka

Moimi ulubionymi lekkimi książkami są wszystkie pozycje Kasie West. Są one naprawdę ciekawe , czyta się je szybko i przyjemnie. Na pewno nie jednemu się spodobają gdy szukacie czegoś na jeden wieczór. 


Iced tea, czyli książka, która zmroziła Ci krew w żyłach

Taką książką będzie " Behawiorysta " Remigiusz Mroza. Nie dawno polubiłam się z kryminałami , thrillerami oraz horrorami. Ale gdy teraz tak myślę to Behawiorysta był naprawdę najlepszą książką w której co róż , działo się coś strasznego. Wiele krwi czyli to co lubię ! 


To już wszystkie pytania , mam nadzieje , że moje odpowiedzi również wam się spodobały. Może akurat przypomniałam wam o jakiejś książce , którą macie ochotę przeczytać. Nie taguje nikogo oprócz Anji. Mam nadzieje , że zrobisz ten tag. Czekam z niecierpliwością :)
2 komentarze:

  1. Bardzo fajny tag. Co do "Dziewczyny z pociągu" - zgadzam się z Tobą, nie jest aż tak dobra, by być tak popularna.

    OdpowiedzUsuń
  2. Łaa, całkiem sporo książek, których nie czytałam :). Może coś nowego spróbuję.

    Moje odpowiedzi pod:
    http://stronapostronie2017.blogspot.com/2017/06/herbaciany-tag-ksiazkowy.html

    OdpowiedzUsuń