Ariana | WS | Blogger | X X

wtorek, 22 stycznia 2019

Zawsze przy tobie - K.A. Linde

Tytuł: Zawsze przy tobie
Tytuł oryginalny: The Wright Love
Autor: K.A. Linde
Cykl: Mrs. Wright
Tom: 5
Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 14.11.2017
Liczba stron: 350
Egzemplarz: recenzencki

Miałam cudowne życie, dopóki mój mąż nagle nie umarł. Nigdy sobie nie wyobrażałam, że będę samotną matką i wdową. Kiedy w moim życiu pojawia się David Calloway, nie mam w sercu miejsca na uczucie. Ale on postanawia być wobec mnie delikatny i troskliwy. Czyżby to była prawdziwa miłość? Jestem gotowa oddać mu serce. A on? Ale wokół mnie zaczynają mnożyć się sekrety. Mój świat się rozpada pod ich ciężarem. Nie wiem, czy zdołam to przetrzymać. "

Na nową książkę K.A. Linde czekałam, gdy usłyszałam, że ma zostać wydana. Po jej poprzednich książkach w tej serii: Dziewczyna mojego brata, Dobry wybór, Spróbujmy jeszcze raz oraz Teraz albo nigdy, spodziewałam się czegoś naprawdę dobrego. Jednak " Zawsze przy tobie " nie okazała się, najlepszą książką tak jak tego oczekiwałam. Jednak o tym powiem wam na końcu w podsumowaniu. Teraz chciałabym, żebyście napisali mi, czy znacie tę autorkę ?

Sutton z dnia na dzień straciła swojego ukochanego męża i została sama ze swoim rocznym dzieckiem. Minął pełny rok, a kobieta nadal nie potrafi otrząsnąć się z żałoby. Chociaż żyje, jest kompletnym wrakiem samej siebie. Kobieta jednak nie jest sama, ma przy sobie kochającą rodzinę wspaniały przyjaciół oraz Dawida, który stara się, aby Sutton była szczęśliwa. Kobieta chciałabym ruszyć do przodu, jednak ma poczucie winy, że chce znowu być szczęśliwą.

Sutton to osoba, która w młodym wieku straciła wiele osób, które naprawdę kochała. Najpierw rodzice a później, gdy wyszła już na prostą w życiu i założyła swoją rodzinę, musiała pożegnać męża. Nie wyobrażam sobie tego, co musiała przeżyć w tak młodym wieku. Nigdy nie chciałabym się tego dowiedzieć. Nie wyobrażam sobie stracić swojego męża i żyć z poczuciem, że nic dobrego mnie w życiu już nigdy nie spotka. Jednak niektóre zachowanie Sutton nie pasowało mi do tego, co chciała stworzyć autorka. Kobieta sama prowokowała niektóre sytuacje, a gdy ktoś jej powiedział, że to nie może tak być, ona się wycofywała. Dawid to cierpliwy mężczyzna i mało jest takich osób w realnym życiu. Po tym, co musiał znosić nie jeden facet, uciekłby, gdzie pieprz rośnie.

K.A Linde nie zachwyciła mnie tym tomem, jednak biorąc pod uwagę całą serię, oceniam ją pozytywnie. Mam nadzieje, że to był ostatni tom serii i autorka nie będzie jej ciągnęła na siłę. Mam również nadzieje, że wydawnictwo Burda Książki wyda również inne książki tej autorki w Polsce. A wy lubicie serię książkowe, które opowiadają o innych bohaterach ? A może takie, które opowiadają o jednej parzę ? Dajcie koniecznie znać.
12 komentarzy:

 1. Nie mogę się wczuć w takie klimaty, jakoś nam tak nie po drodze, wolę bardziej wyraziste. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie jest to książka dla mnie, a to z tej prostej przyczyny, że nie lubię kobiecej literatury... Jeśli już romans mam czytać, to tylko od Nory Roberts.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no widzisz a ja za Norą Roberts kompletnie nie przepadam ;)

   Usuń
 3. Jestem zdecydowanie na tak, na pewno będę czytać. 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciesze się, że książka Ci się spodobała. Ja nie znam ani jednej z książek tej autorki :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Zaczęłam tą serię właśnie od tej książki :-D Spodobała mi się i chętnie nadrobię pozostałe tomy :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tej serii nie znam. Jednak lubię czytać serię, których każda książka pokazuje losy innych bohaterów lub np. przyjaciółek, a każdy tom opowiada o innej 😁

  OdpowiedzUsuń