Ariana | WS | Blogger | X X

piątek, 25 stycznia 2019

Niszczący sekret - K. Bromberg

Tytuł: Niszczący sekret
Tytuł oryginalny: The Catch
Autor: K. Bromberg
Cykl: Mój zawodnik
Tom: 2
Wydawnictwo: Editiored
Data wydania: 20.11.2018
Liczba stron: 288
Egzemplarz: recenzencki


Mimo wszystko to ciągle zakazana, sekretna i bardzo trudna miłość. Niestety, chłopak nie wie o nieczystej grze, jaką prowadzi szef jego klubu. Nie bacząc na jego lojalność, przywiązanie i ogromną klasę, postanawia się go pozbyć. Scout podejmuje wielkie ryzyko i... przyczynia się do zmiany przez niego barw klubowych. Easton czuje się zdradzony i sponiewierany. Zawiedli go wszyscy, łącznie ze Scout, którą uważał za swoją ukochaną i najlepszą rehabilitantkę. Nagle jego świat się zawalił, a kariera stała się wielką niewiadomą. Własny klub go zniszczył, a kobieta rozczarowała. Jakby tego było mało, niebawem okazuje się, że problemy Wyldera wcale się na tym nie kończą. Chłopak będzie musiał zmierzyć się z pewnym mrocznym rodzinnym sekretem. "

" Niszczący sekret " to kontynuacją dalszych losów Scout oraz Eastona, których mieliśmy okazję poznać w książce " Mój zawodnik ". Jest to bezpośrednią kontynuacją, dlatego warto czytać od tomu pierwszego, żeby wiedzieć, o co chodzi. Na moim blogu recenzowałam również inne książki tej autorki: Driven. Namiętność silniejsza niż ból, Fueled. Napędzani pożądaniem, Crashed. W zderzeniu z miłością, Raced. Ścigany uczuciem, Aced. Uwikłani, Kropla drąży skałę, Sweet Ache. Krew gęstsza od wody oraz Sweet Cheeks. Zapach namiętności, które również bardzo wam polecam przeczytać.

W końcu zabrałam się za Niszczący sekret i wiem jak, to się wszystko skończy. Po przeczytaniu "Mój zawodnik" byłam niezmiernie ciekawa, jak to wszystko się potoczy. W końcu wiem i jestem usatysfakcjonowana tym zakończeniem. Jak wiecie ja K.Bromberg czytam w ciemno i jeszcze nigdy się nie zawiodłam.

Scout musi podjąć bardzo trudną decyzję, która odbije się w szczególności na życiu Eastona. Decyduje się skłamać i położyć na szali swój kontrakt, by uratować swojego mężczyznę przed wielkimi konsekwencjami. Easton czuje się oszukany i zdradzony przez najbliższe mu osoby, dziewczyna skłamała, on sam ma wielki sekret, o którym nikt nie wie i jeszcze zostaje przeniesiony do innej drużyny. Jak później się okazuje, nie są to najgorsze tajemnice, jakie wyjdą na światło dzienne.

K.Bromberg znana jest z tego, że jej książki są pełne emocji. Na każdej stronie odczuwamy wszystko razem z naszymi bohaterami. Widzimy ich smutek, złość, tęsknote oraz miłość do drugiej osoby, rodzinny oraz pracy. Przez książki tej autorki się płynie i nigdy nie mamy tego dość. Ja już czekam, aby przeczytać kolejne powieści, tej autorki i mam nadzieje, że w także ją znacie ?

" Niszczący sekret " to bardzo dobre zakończenie, które czytałam raz za razem. Nie raz wrócę do tej serii tak samo, jak do poprzednich książek tej autorki. Wiem również, że w tym roku ma ukazać się w Polsce, kilka jej książek także zacieram łapki i czekam. A wy macie swojego ulubionego autora ?

Wyznanie innym swoich niedociągnięć kryje w sobie potężną siłę. Może i się odsłonisz, ale pokażesz innym, że mogą pokonać swoje ograniczenia. "
23 komentarze:

 1. Nie znam tej serii, niestety książka nie w moim klimacie.
  https://fashionforazmariaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam tej serii. Muszę nadrobić zaległości :) pozdrawiam :) www.wspolczesnabiblioteka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam tej autorki 🤔 Ale jednak nie moje klimaty zupełnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Twórczość autorki nie jest mi jeszcze znana, ale wiele dobrego o niej słyszałam, tak że być może wkrótce to się zmieni. 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię czasami sięgnąć po takie książki. Obie części zapisuje na listę do przeczytania 😉

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie moje klimaty czytelnicze, ale cieszy, że książka spotyka się z sympatią czytelników. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Niekoniecznie moje klimaty. Ale może w przyszłości przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Recenzja świetna, aczkolwiek książka nie leży w moich zainteresowaniach czytelniczych. Nie wiem, czy bym przebrnęła do końca.:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Chętnie sięgnę po tą serię :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Lubię takie klimaty i chętnie ją przeczytam :D Ale najpierw muszę nadrobić 1 część.
  ~Pola
  www.czytamytu.blogspot.com Zapraszam! :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Chociaż zachwalasz tę serię, co na pewno przyczyni się do tego, że wiele wielbicielek tego gatunku czym prędzej się nią zainteresuje, ja - lubująca zupełnie inne klimaty - pozwolę sobie ją odpuścić i szukać szczęścia w zupełnie innej fikcyjnej historii. :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Na razie nie mam nikogo takiego ;) Póki co mam tylko ulubione wydawnictwo ;) Lubię mnóstwo dobrze napisanych książek, ale nie mam takiego swojego numeru jeden ;)

  OdpowiedzUsuń