Ariana | WS | Blogger | X X

wtorek, 14 listopada 2017

Kropla drąży skałę - K. Bromberg

Tytuł : Kropla drąży skałę 
Tytuł oryginalny : Slow Burn 
Autor : K. Bromberg 
Cykl : Driven 
Tom : 5
Wydawnictwo : Septem
Data wydania : 08.07.2016
Liczba stron : 399
Egzemplarz : recenzencki 

" Dokładnie wtedy, gdy burzliwy romans Rylee znajduje swoje szczęśliwe zakończenie, rozpoczyna się historia jej bliskiej przyjaciółki. Haddie Montgomery właśnie straciła siostrę. Nie chce się wiązać z żadnym mężczyzną, ból po śmierci Lexie jest zbyt silny i świeży. Spotkanie z przystojnym, bardzo męskim i bardzo południowym Beckettem Danielsem miało być tylko jednonocną przygodą, chwilą zapomnienia, czystym seksem na jeden raz, bez żadnych zobowiązań.Miało być… ale wspomnienie jego zapachu, smaku i dotyku nie daje Haddie spokoju. Na próżno stara się o nim zapomnieć. Na próżno także stara się znaleźć zapomnienie w ramionach innego mężczyzny. Becks nie jest kimś, kto pozwoli odsunąć się w cień. Postanawia walczyć. Płomyk, który rozniecił w sercu Haddie, powoli się rozpala, a żar namiętności staje się coraz trudniejszy do opanowania. Rozkręca się niepowtarzalna karuzela emocji, instynktów i pragnień, wciągająca, uzależniająca, przyprawiająca o zawrót głowy, dreszcze i bezsenność. "

K.Bromberg to autorka rozsławionej już serii Driven, której głównymi bohaterami była Rylee oraz Colton. Oni znaleźli swoje szczęście i wiodą w końcu spokojne życie. Jednak to nie koniec tej serii, gdyż mamy kolejne tomy, które opowiadają historię postaci drugoplanowych. Dlatego, jeśli tak jak mi jest, wam ciężko rozstać się z tą serią to zapraszam was do czytania dalszych losów. A dzisiaj opowiem wam o Haddie i Beckettie.

Książka rozpoczyna się zaraz po ślubie Coltona i Rylee. To wtedy Haddie oraz Beckett spędzają noc, do której miało nie dojść. Ona opanowana żądzą zamroczona alkoholem wręcz rzuca się na Becketta. Jedno i drugie zdaje sobie sprawę, że nic już nie będzie takie samo. Haddie nie chce, aby Beckett się do niej zbliżył. Niedawno straciła, siostrę a teraz okazuje się, że ona może również za niedługo odejść. Nie chce, aby ludzie jej współczuli i się o nią martwili. Jednak Beckett nie daje za wygraną i w końcu dobija się do serca kobiety.

„Slow Burn. Kropla drąży skałę „to książka, która pokazuje nam, że autorkę stać na więcej. Historia ta wzruszy nas do łez , czasami również rozbawi. Pokazuje, że jedna historia może mieć wiele zakończeń. Udowadnia, że romans z nutą erotyzmu również może być dobry. Jeśli nie znacie, jeszcze tej serii to proszę ,abyście szybko ją nadrobili a ja w najbliższym, czasie zabiorę się za kolejne tomy, bo naprawdę warto.


..— Kocham cię. Do księżyca i z powrotem to za mało, Had. Zawsze będę cię kochała..


1 komentarz:

  1. Bardzo lubię pierwsze tomy opowiadające o Rylee i Coltonie i mam w planach przeczytać resztę części serii.

    OdpowiedzUsuń