Ariana | WS | Blogger | X X

wtorek, 28 listopada 2017

Nieosiągalna - Madeline Sheehan

Tytuł : Nieosiągalna 
Tytuł oryginalny : Unattainable
Autor : Madeline Sheehan 
Cykl  : Niepokorna 
Tom : 3
Wydawnictwo : Czwarta Strona 
Data wydania : 24.05.2017
Liczba stron : 392
Egzemplarz : recenzencki 

" Tegen Matthews jest córką Dorothy Kelley, dziwki z klubu motocyklowego Hell’s Horsemen. Dorasta w twardym świecie harleyowców. Kiedy poznaje miłego, troskliwego chłopca, instynktownie lgnie do niego i ogrzewa się w cieple jego uczucia.Cage West jest synem prezesa Hell’s Horsemen. Wysoki, jasnowłosy i o brązowych oczach, w miarę dorastania staje się coraz bardziej świadomy tego, jak wielkie wrażenie robi jego czarujący uśmiech i teksański akcent.Jedno przypadkowe spotkanie na zawsze wiąże Tegen z Cage’em. Ich relacje stają się pełne żalu, nieporozumień i cierpienia.Zaciekle ze sobą walczą, ale jeszcze mocniej się kochają. Jak zakończy się opowieść o dziewczynie i chłopaku, którzy od zawsze byli sobie bliscy?? "


Serię zaczęłam czytać od końca, ale w niczym mi to nie przeszkadza. Każda książka opowiada, o kimś innym więc sama fabuła nie okazała się spoilerem. Dzisiaj przyszła pora na trzeci tom serii „Nieosiągalna „to historia, która opowiada historie Tegan oraz Cage, których poznałam już w poprzednim tomie. Jeśli jesteście, ciekawi mojej opinii to zapraszam do czytania dalszej recenzji. 

Tegan nie ma szczęśliwego życia. Z powodu matki i tego, czym się zajmuje, musiała szybko dorosnąć i zacząć o siebie dbać. Nie ufa ludziom i czasami zachowuje się całkowicie irracjonalnie. Cage również nie ma łatwo w życiu. Ciągle poniżany przez ojca nie ma wiary w siebie. Zmienia dziewczyny jak rękawiczki i nikomu jego zachowanie nie jest dziwne. Jednak gdy Cage oraz Tegan wpadną, na siebie okaże się, że ta dwójka albo się pozabija, albo będą szczęśliwi. 

„Nieosiągalna „to książka bardzo podobna do ostatniej części. Zachowanie głównych bohaterów bardzo mnie wkurzało i czasami zastanawiałam się, w jakim oni świecie żyją. Jednak tak jak poprzednio uważam, że jest to naprawdę ciekawa seria, do której trzeba podejść z dystansem. Ja na pewno przeczytam wszystkie tomy bo uważam, że są naprawdę wciągające i idealne na zimowe wieczory.Zdaniem Cage’a o miłości świadczyło to,co jest się zdolnym dla kogoś zrobić.To,jak bardzo się o kogoś dba.A on zawsze się troszczył o Tegen i nigdy nie przestał.Była jego rodziną,najlepszą przyjaciółką.W tej chwili,kiedy tak na nią patrzył,zrozumiał,że mógłby oddać życie nie tylko za siostry,braci z klubu czy nawet za swojego ojca,ale również za nią.


1 komentarz:

  1. Czytałam nie zbyt pochlebne opinie na temat tych książek, ale myślę że kiedyś przeczytam.

    OdpowiedzUsuń