Ariana | WS | Blogger | X X

poniedziałek, 27 listopada 2017

Rozgrywka - J. Sterling

Tytuł : Rozgrywka 
Tytuł oryginalny : The Perfect Game 
Autor : J.Sterling
Cykl : The Perfect Game 
Tom : 1
Wydawnictwo : SQN 
Data wydania : 25.10.2017
Liczba stron : 304
Egzemplarz : własny 

" Kiedy Cassie poznaje w college’u Jacka, postanawia omijać go szerokim łukiem. Gwiazdor drużyny baseballowej uosabia wszystko, czego dziewczyna nie znosi w facetach – jest przystojny, uwodzicielski, pewny siebie, ma wielkie ego i… zabójczo piękne oczy. Sprawy się komplikują, kiedy Jack zaczyna zwracać na Cassie szczególną uwagę. Co tak naprawdę kryje się za jego zainteresowaniem? Czy ma ono jakiś związek z przeszłością dziewczyny? Ile można poświęcić, aby być z ukochaną osobą? "


„Rozgrywka „to książka, która zaciekawiła mnie odkąd, pierwszy raz ją zobaczyłam. Gdy obejrzałam kilka recenzji, naprawdę bardzo chciałam ją przeczytać, więc w końcu postanowiłam ją kupić. Nie żałuje, bo to nie jest wcale taki oczywisty romans sportowy, których pełno jest na rynku wydawniczym.


Jack Carter to najlepszy szkolny miotacz w Fullton i największym szkolnym playboyem, który zmienia dziewczyny jak rękawiczki i z żadną nie sypia więcej niż raz. Jednak gdy poznaje, Cassie zaczyna rozumieć, że to nie jest zwykła dziewczyna. Ona go odpycha i nie zwraca na niego uwagi. Jeszcze żadna nie oparła się jego urokowi osobistemu. Cassie to wyzwanie jednak on naprawdę zakochuje się w upartej dziewczynie i chce, aby ona również dojrzała w nim prawdziwego Jacka, a nie tylko tego udawanego. 

Jack i Cassie to osoby, które nie miały łatwego dzieciństwa. Jacka wychowali dziadkowie po tym, jak ojciec i matka ich opuścili. Cassie ma rodziców, jednak jej ojciec nie jest najlepszy na świecie. Kobieta nie ufa mężczyzną i stara się ich unikać. Jednak ta dwójka mimo wielu przeciwności losu musi być razem, bo ich miłość jest przepiękna.

„Rozgrywka „to książka, która w pewnym momencie złamała mi serce. To, co autorka nam zafundowała, to był cios poniżej pasa. Nie spodziewałam się tego, a jednak książka naprawdę jest super napisana, pomysł na fabułę również okazał się bardzo ciekawy i nieoklepany. Powieść ma klimat, który idealnie trafia w serce. Ja polecam i czekam na kolejne tomy w tej serii.

Zwróciłeś kiedyś uwagę na to, jak piękne bywają słowa? Jak łatwo jest mówić coś, co się wie, że ktoś chce usłyszeć? Jak kilkoma marnymi zdaniami można wpłynąć na czyjeś całe życie? Ale kiedy w ślad za nimi nie idą czyny, słowa są zupełnie bezużyteczne. To tylko dźwięki i sylaby. Nieznaczące zupełnie nic.


2 komentarze:

  1. Przeczytam tę książkę na pewno, ale najpierw poczekam na wszystkie tomy, bo słyszałam że o Jacku i Cassie ma być cała trylogia :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie wiedziałam ;)ale to dobrze bo pokochałam bohaterów ;)

      Usuń