Ariana | WS | Blogger | X X

piątek, 3 listopada 2017

Srebrne oczy - Scott Cawthon, Kira Breed-Wrisley

Tytuł : Srebrne oczy 
Tytuł oryginalny : Silver Eyes 
Autor : Scott Cawthon , Kira Breed-Wrisley
Cykl : Five Night at Freddy's
Tom : 1
Wydawnictwo : Feeria Young 
Data wydania : 27.09.2017
Liczba stron : 360
Egzemplarz : recenzencki 

" Dziesięć lat temu w pizzerii Freddy Fazbear’s Pizza w miasteczku Hurricane miały miejsce okrutne morderstwa. Siedemnastoletnia dziś Charlie od tamtego czasu usiłowała zapomnieć o tym, co się wydarzyło; bezskutecznie, bo to jej ojciec był właścicielem lokalu i twórcą czterech animatronów – olbrzymich pluszowych maskotek, ulubieńców dzieci. W dziesiątą rocznicę tragedii Charlie spotyka się z przyjaciółmi, pragnąc uczcić pamięć zmarłego wtedy kolegi. Razem udają się do zamkniętej pizzerii, gdzie wszystko wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś, a pozostawione w niej maskotki okazują się być krwiożerczymi bestiami… "

Nie jestem wielką fanką gier komputerowych. W moim domu to mój brat jest tym bardziej zafiksowany. Jednak po książkę „Srebrne oczy „sięgnęłam bardzo chętnie, gdyż dawno chciałam ją przeczytać i zobaczyć, o co tyle hałasu. Jeśli wiecie, co to jest gra Five Nights at Freddy's lubicie i gracie bądź graliście to czytajcie, bo myślę, że książka może was zaciekawić.

Charlie po dziesięciu latach wraca do rodzinnego miasta, aby uczcić rocznicę tragicznych śmierci, które miały miejsce w mieście w jej rodzinnej pizzerii Freddy Fazbear’s Pizza. Akcja książki rozgrywa się w małym mieście Hurricane. Restauracja była znana ze swoich czterech wielkich robotów, które przypominały maskotki. Nikt nie wie co się tak naprawdę stało , zginęły same małe dzieci a ich ciała nie zostały znalezione. Charlie spotyka się ze znajomymi, którzy namawiają ją, aby spędzić czas i iść do dawno zapomnianej restauracji. Jednak nikt nie spodziewa się tego, co tam zastaną.

„Srebrne oczy „to książka, którą ciężko określić. Nie wiem, pod jaki gatunek podpiąć tę powieść. Jednak książka naprawdę bardzo mi się podobała i jeśli będą następne tomy z wielką przyjemnością po nie sięgnę. Jeśli szukacie książki, która was wciągnie i będzie wam się ją naprawdę dobrze czytać to czytajcie. Naprawdę z czystym sercem wam ją polecam. Książkę możecie kupić w księgarni dadada.pl


Nawet ci, którzy robią okropne rzeczy, mają ludzi, którzy ich kochają.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz