Ariana | WS | Blogger | X X

środa, 6 września 2017

Aced. Uwikłani - K. Bromberg

Tytuł : Aced. Uwikłani 
Tytuł oryginalny : Aced
Autor : K.Bromberg 
Cykl : Driven 
Tom : 4
Wydawnictwo : Editio 
Data wydania : 11.04.2017
Liczba stron : 446
Egzemplarz : recenzencki 

" Driven, Fueled, Crashed, Raced. Rylee i Colton żyją długo i szczęśliwie... Stop. Życie to nie bajka. Zawsze przynosi jakieś niespodzianki.Minęło sześć lat. Pora na zmianę w odwiecznym cyklu życia. Kruche szczęście może roztrzaskać się na zawsze. Przez jedno wydarzenie.
Odkryj najbardziej mroczne zakątki duszy Rylee i Coltona. Wkrocz w świat, w którym będziesz śmiać się i płakać razem z nimi, w którym doświadczysz rozpaczy i odrzucenia, ale też poznasz siłę prawdziwej miłości. Takiej, która potrafi przetrwać wszystkie klęski i niepowodzenia. I wyjść z nich zwycięsko.
Wiem jedno: nie mogę go opuścić.
Wiem jedno: nie mogę jej stracić.
Ale jak odzyskać kontrolę nad własnym życiem? "

Dalej zaczytuje się w serii Driven. Pierwotnie autorka miała napisać tylko trzy tomy i na tym poprzestać, ale już teraz same książki o Rylee i Coltonie rozrosły się, do 4 a cała seria ma aż 8 tomów. Gdy sięgałam,po Aced nie wiedziałam, czy to będzie dobre. Gdyż opowiada o na o losach naszych bohaterów 10 lat później, gdzie mieli mieć szczęśliwe i idealne życie. Jednak nie do końca tak się stało.

Na początku książka szła mi opornie, ale już po chwili autorka zaszokowała mnie tak bardzo, że nie chciałam odłożyć jej ani na chwilę. Na początku książki dowiadujemy się, że życie Rylee i Coltona zmienia się diametralnie. Po wielu staraniach i próbach kobieta w końcu zachodzi w upragnioną ciążę. Jak można, by się było spodziewać, powinna to być dla wszystkich szczęśliwa nowina, jednak w głowie obydwu rodziców rodzą się ponure scenariusze. Gdy wszystko jest, już na jak najlepszej drodze a Rylee jest, przy końcówce ciąży okazuje się, że na światło dzienne wychodzi mocno kontrowersyjny film z udziałem małżeństwa. Życie Rylee ponownie się wali i musi je poskładać jeszcze raz do kupy. Czy małżeństwo przetrwa próbę czasu ?

K.Bromberg coraz to bardziej mnie zaskakuje. Chociaż w tej części zabrakło mi trochę rozdziałów z perspektywy Rylee, bo w porównaniu z innymi częściami jest jej tutaj zdecydowanie za mało, to punkt widzenia Coltona również jest świetny. Sama książka naprawdę bije na głowę i jak najbardziej cieszę się, że ją przeczytałam. Teraz czeka mnie kolejny tom tym razem o postaciach drugoplanowych, jednak z tego, co wiem, przewija się w nich również, życie naszej dwójki zakochanych także jestem zadowolona. Jak wiecie, autorka naprawdę świetnie piszę, przez co naprawdę czyta się ją z pasją i nie sposób się od niej odciągnąć. Jeśli jeszcze nie znacie, to jak najszybciej nadróbcie zaległości, bo to jest coś pięknego. Oczywiście pamiętajcie, że jest to literatura dla kobiet, które posiada wiele scen seksu i innej namiętności. Polecam, bo naprawdę warto znać.


Pamiętaj synu, że małżeństwa nie ocenia się po tym, jak szaleńczo jesteście w sobie zakochani w dobrych chwilach, lecz jak bardzo jesteście sobie oddani w chwilach złych.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz