Ariana | WS | Blogger | X X

czwartek, 14 września 2017

Przebaczenie - Vi Keeland

Tytuł : Przebaczenie 
Tytuł oryginalny : MMA Fighter. Worth Forgiveness
Autor : Vi Keeland 
Cykl : MMA Fighter
Tom : 3
Wydawnictwo : Kobiece 
Data wydania :  17.08.2017
Liczba stron : 384
Egzemplarz : recenzencki 

" Podobno jeżeli facet jest szarmancki w towarzystwie, to w sypialni wychodzi z niego prawdziwy ogier. Jax Knight, wysportowany zawodnik MMA, jest tego doskonałym przykładem. Publicznie jawi się jako kulturalny mężczyzna o ujmującym stylu bycia. Jednak w łóżku pokazuje prawdziwą naturę – nieszczędzącego sprośności playboya. 
Lily St. Claire to córka legendarnego zawodnika „Sainta”. Młoda kobieta doskonale wie jak dominujący i zaborczy są to mężczyźni, gdyż sama prowadzi sieć klubów MMA. Choć zdaje sobie sprawę, że powinna trzymać Jaksa na odległość, nie jest w stanie przejść obok niego obojętnie. Ten oszałamiająco przystojny i świetnie wychowany absolwent prestiżowej uczelni przyciągnął jej uwagę od pierwszej chwili. Czyżby był inny niż wszyscy?"

Twórczość Vi Keeland opiera się w dużej mierze na sporcie. Przystojne i gorące męskie ciała sportowców, które przyciągają nas i sprawiają, że chcemy więcej. Piękne i seksowe ciała niewinnych kobiet zachęcają nas do czytania i sprawdzenia, co z tego wyjdzie. Jak wiecie, jestem wielką fanką serii MMA i każda kolejna książka okazywała się lepsza od poprzedniej. Jednak jak moim zdaniem wypadło zakończenie tej trylogii ? Czytajcie, dalej a na pewno się przekonacie. 

Naszą piękną kobietą jest Lili. Córka legendy walk MMA „Świętego". Po śmierci ojca kobieta odziedziczyła całą sieć siłowni typowo dla sportowców. W biznesie pomaga jej były przyjaciel ojca i jego krewny. Jednak, gdy drzwi siłowni otwierają się i na progu staje Jax, wszystko zmienia się diametralnie. Kobieta zaczyna odczuwać potrzebę spotykania się z mężczyzną, jednak nie wszystko idzie, tak gładko, jak mogłoby się wydawać. Czy przeszłość oraz teraźniejszość w końcu pozwolą żyć naszym bohaterom długo i szczęśliwie ?

Na mężczyznę są tylko dwa sposoby. Wybacz mu lub zapomnij o nim. Jeśli nie potrafisz zrobić tego drugiego, to musisz mu wybaczyć, bo już skradł twoje serce.

„Przebaczenie „to książka, która porusza wiele wątków pobocznych. Manipulowanie, szantażowanie, poczucie winy, determinacja oraz kłamstwa. Jest to jak na razie jedna z lepszych książek tej autorki, która poza fantastycznie napisanym romansem, otwiera nam oczy również na inne problemy. Która pokazuje nam, jak można czasami łatwo zmanipulować drugiego człowieka, który ma poczucie winy wobec kogoś. Jak wiele może zniszczyć kłamstwo i zatajenie prawdy, nawet jeśli mamy dobre intencje. Jednak książka ta to również wiele scen miłosnych, uniesień i miłych chwil. Czasami miałam ochotę uderzyć Lili oraz Jaxa za ich myślenie i powiedzieć, aby się w końcu zachowywali, jak na dorosłe osoby przystało. 

„MMA Fighter. Przebaczenie „to naprawdę dobra książka, która świetnie zakończyła trylogię i możemy śmiało powiedzieć, że autorka zrobiła duży progres. Czekam na kolejne jej książki i mam nadzieje, że na naszym Polskim rynku pojawią się one bardzo szybko. Oczywiście bardzo polecam wam zapoznać się z tą serią, jak i innymi książkami tej
autorki.


(...) lojalność to zawsze dobra cecha. Błędem może być co najwyżej nasz wybór i to, kogo obdarzamy naszą lojalnością.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz