Ariana | WS | Blogger | X X

wtorek, 29 sierpnia 2017

Pod samym niebem - R.K.Lilley

Tytuł : Pod samym niebem 
Tytuł oryginalny : Mile High 
Autor : R.K.Lilley
Cykl : W przestworzach 
Tom : 2
Wydawnictwo : Editio
Data wydania : 14.09.2016
Liczba stron : 328
Egzemplarz : recenzencki

" Po tych dramatycznych wydarzeniach Bianka nie może odzyskać równowagi. Czas uleczył jej ciało, ale nigdy nie ukoi rozedrganej duszy pięknej stewardessy. James nie jest kimś, kto pozwala się odrzucić. Bianka nie jest w stanie wyzwolić się z tęsknoty i pożądania. Wie, że w głębi duszy należy do tego pięknego mężczyzny o turkusowych oczach, zniewalającym głosie i wspaniałym ciele. I że nie będzie mogła oprzeć się Jamesowi — wystarczy, że na nią spojrzy... "

Niedawno pisałam wam recenzje pierwszego tomu serii, dzisiaj w końcu przyszła pora na kolejną recenzję. Poprzedni tom zakończył się mega dramatycznie, dlatego z bardzo dużym zapałem czytałam kolejną książkę o losach milionera i stewardessy. Jaki był finał ? Czy historia mnie zachwyciła ? Czytajcie, dalej a na pewno się dowiecie.

Jak wiecie, poprzedni tom zakończył się tym, że Bianka została ciężko pobita przez swojego ojca. Trafia do szpitala, jednak postanawia odsunąć od siebie Jamesa na jakiś czas. Jednak brak kontaktu nie mógł trwać długo, gdyż Biankę bardzo ciągnie do bogatego i przystojnego mężczyzny. Mimo wszystko chce iść powolnymi krokami przez ich związek i z niczym się nie spieszyć. Bianka wprowadza,się do mężczyzny, z czym wiążą się kolejne konsekwencje. Jaki będzie finał tej historii ?

Jak na erotyk przystało,nie obędzie się bez scen seksu. Jednak nie jest to taki zwykły schemat, nie dość, że jest to motyw BDSM, to jeszcze opisany w taki sposób, że czujemy ciarki na plecach. Podoba mi się styl autorki i jej umiejętność pisania tak, aby wszystko idealnie trafiło do odbiorcy. Dlatego sięgajcie po książki tej autorki, bo naprawdę warto się z nimi zapoznać.


- Hm, gdyby on zrobił sobie dla mnie tatuaż, pozwoliłabym mu przekłuć swoje sutki.
- Umowa stoi, kochana.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz