Ariana | WS | Blogger | X X

czwartek, 21 czerwca 2018

Niewinna - Whitney Gracia Williams

Tytuł : Niewinna 
Tytuł oryginalny : Reasonable Doubt: Volume 2
Autor : Whitney Gracia Williams
Cykl : Domniemanie Niewiności
Tom : 2
Wydawnictwo : Kobiece 
Data wydania : 02.03.2018
Liczba stron : 120
Egzemplarz : recenzencki 

"  Aubrey okłamała Andrew, złamała podstawową zasadę, której on był wierny całe życie. Chodziło tylko i wyłącznie o szczerość. Gdyby zrobiła to inna kobieta, już dawno wyrzuciłby ją ze swego życia. Jednak ona jest dla niego wyjątkowa. Andrew z nikim nie był tak blisko jak z Aubrey i dlatego stara się nie dopuścić jej do przeszłości, która ma pozostać nietknięta i niewidoczna dla nikogo. Jednak gdy w ich życiu pojawia się tajemnicza kobieta, Aubrey zaczyna odkrywać prawdę o Andrew. Na jaw wychodzi coraz więcej kłamstw, które pokazują, że milczenie może być gorsze od prawdy. Co tak naprawdę wydarzyło się sześć lat temu w życiu Andrew? Czy kłamstwa zniszczą jego związek z Aubrey??  "


„Niewinna „to bardzo króciutka książka, którą można przeczytać w dosłownie godzinkę. Cieszę się, że nie musiałam na nią czekać, gdyż wydawnictwo wydało ją razem z tomem pierwszym, czyli „Oskarżyciel „. Autorka w tej książce zastosowała ciekawy zabieg, czyli krótką formę wprowadzenia do większej historii. 

Książka opowiada dalszą historię Andrew oraz Aubrey. Na jaw wychodzi sekret z przeszłości mężczyzny, który doprowadza do tego, że kobieta zostawia go i odchodzi. Wie jednak, że nie ucieknie przed nim w pracy. Andrew również nie chce się poznać i postanawia, że duchy przeszłości nie wejdą do jego teraźniejszego życia. Aubrey zaczyna coraz bardziej skupiać się na swojej wielkiej miłości, jaką jest balet. Jednak mężczyzna jest zdeterminowany, by dostać to czego chce. 

Seria Domniemanie niewinności to coś naprawdę dobrego. Uwielbiam styl Withney G. jest on lekki, ale zarazem naprawdę przyjemny w odbiorze. Podoba mi się, że w książce poznajemy rozdziały z dwóch perspektyw dlatego możemy poznać myśli oraz odczucia Andrew, oraz Aubrey. To naprawdę ciekawy zabieg i niektórych książkach czasem mi go brakuje. Jeśli czytaliście już te dwie krótkie nowelki wprowadzające to zaczytajcie się już w trzecim tomie, gdyż można go już kupić.„-Mógłbyś zapytać, czy było mi dobrze...
-A po co zadawać niepotrzebne pytania?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz