Ariana | WS | Blogger | X X

czwartek, 7 czerwca 2018

Srebrny łabędź - Amo Jones

Tytuł : Srebrny łabędź
Tytuł oryginalny : Elite Kings Club. The Silver Swan
Autor : Amo Jones 
Cykl : Elite Kings Club
Tom : 1
Wydawnictwo : Kobiece 
Data wydania : 16.02.2018
Liczba stron : 336
Egzemplarz : własny 

Madison Montgomery to typowa dziewczyna z bogatego domu. W życiu nastolatki wszystko się zmienia, kiedy jej matka dopuszcza się zbrodni, a potem popełnia samobójstwo. Wybucha skandal, przez który dziewczyna znajduje się na językach wszystkich. Gdy ojciec Madison ponownie się żeni, zapada decyzja o przeprowadzce, a dziewczyna trafia do prywatnej szkoły. Mogłoby się wydawać, że to jej szansa na nowy start… Madison przekonuje się, że mury szkoły skrywają straszne tajemnice, a wszystkimi uczniami rządzi grupa dziesięciu niepokornych chłopaków. Elite King’s Club rozsiewa wokół siebie aurę tajemniczości i terroru. Chociaż dziewczyna nie chce wierzyć plotkom na ich temat, zaczyna mieć wątpliwości, kiedy wpada w oko przywódcy elitarnego klubu. Okazuje się, że Bishop zaczął na nią polowanie. Dlaczego członkowie Elite King’s Club nienawidzą Madison, a mimo to dyskretnie pilnują jej bezpieczeństwa? Co stało się z poprzednią dziewczyną, która związała się z jednym z nich? Dlaczego te wszystkie mroczne tajemnice są tak niebezpiecznie pociągające? "

Srebrny łabędź przyciągał mnie od chwili, gdy pojawił się na angielskim rynku wydawniczym. Bardzo chciałam go przeczytać dlatego zaopatrzyłam się w ebooka po angielsku. Jednak nigdy czas nie pozwalał mi na to abym mogła zacząć czytać tę powieść. Dlatego, gdy dowiedziałam się, że wydawnictwo Kobiece zamierza wydać powieści Amo Jones od razu w dniu premiery poleciałam do empika i kupiłam Srebrnego łabędzia. 

Madison Montgomery nie ma łatwego życia. Jest na językach całej szkoły, a nawet i miasta. Gdy jej matka zabiła kochane męża a później sama siebie, Madison popadła w żal i smutek. Jednak gdy jej ojciec postanawia ponownie się ożenić, dziewczyna wraz z nim musi się przeprowadzić do nowej macochy oraz jej syna Nate'a. Pierwszego dnia w nowej szkole Madison zauważa, że wszyscy plotkują na jej temat i nawet się z tym nie kryją. Jest przerażona, gdy poznaje Tatum ma nadzieje, że ta znajomość przerodzi się w przyjaźń. Jednak dziewczyna szybko zaczyna się interesować elitarna grupa w szkole, której członków boją się wszyscy. Ich przywódcą jest Bishop, który coraz baczniej zaczyna przyglądać się dziewczynie. 

„Srebrny łabędź „to naprawdę dobra książka oraz dobrze zapowiadająca się seria. Jedyne co w niej bym zmieniła to Madison, która czasami mocno działała mi na nerwy swoim irracjonalnym zachowaniem. Jednak rozumiem zamysł autorki i jak najbardziej mogę powiedzieć, że mi się naprawdę podoba. Już czekam na drugi tom, który mam nadzieje za niedługo do mnie przyjdzie, abym mogła wam o nim trochę opowiedzieć. 

Są rozdrażnieni, tajemniczy i apodyktyczni, ale przy tym..urzekający. I właśnie dlatego muszę za wszelką cenę trzymać się od nich z daleka. Zwłaszcza od Bishopa Vincenta chole*nego Hayesa. Ten skurw*syn mnie pocałował! A… a mnie się to podobało.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz