Ariana | WS | Blogger | X X

wtorek, 19 czerwca 2018

Spróbujmy jeszcze raz - K.A. Linde

Tytuł : Spróbujmy jeszcze raz 
Tytuł oryginalny : The Wright Mistake
Autor : K. A. Linde 
Cykl : Mrs. Wright 
Tom : 3
Wydawnictwo : Burda Książki 
Data wydania : 28.02.2018
Liczba stron : 350
Egzemplarz : recenzencki 

Bardzo życiowa historia, o karierze, rodzinie, miłości, przyjaźni i wrogach. Przez sześć tygodni kochaliśmy się z Austinem Wrightem do szaleństwa i pozostało mi po tym jedynie złamane serce. Nie mogę mu ufać. Już nie mogę mu oddać ani ciała, ani serca. Jednak minęły dwa lata, a ja nadal go łaknę jak narkoman działki. Kiedy ostatnio spróbowaliśmy, niemal mnie to zniszczyło. Wiem, że powinnam uciec, nie oglądając się za siebie. Ale jego ciemne oczy i zabójczy uśmiech przenikają mi duszę. Jego dotyk mnie rozpala. A wiadomo, co się dzieje, gdy podpalić benzynę. Ktoś musi spłonąć. "

To już trzecia książka opowiadająca o braciach Wright. W tej części bliżej poznajemy Austina. Dowiadujemy się więcej o jego problemach z alkoholem, które w tej książce grają, można powiedzieć pierwsze skrzypce. Oczywiście jest to również gorący romans jak wszystkie inne książki tej autorki.

Julia już kiedyś starała się stworzyć związek z Austinem. Jednak ta próba wcale nie skończyła się dobrze dla kobiety. Jednak gdy udaje się na jeden wspólny weekend z rodziną Wrightów, jej bariera zaczyna coraz bardziej słabnąć. Jednak Austin nie jest wcale dobrym mężczyzna, popadł w alkoholizm i stał się naprawdę wielkim dupkiem. Gdy postanawia się zmienić, rodzina postanawia mu pomóc w pozbyciu się nałogu i odzyskaniu jego wielkiej miłości. 

Spróbujmy jeszcze raz to świetna książka, która idealnie dopełnia tę serię. Już nie mogę doczekać się, aż opowiem wam o „Teraz albo nigdy „, gdyż dopiero tam dzieje się naprawdę wiele. Jednak opowieść o Julii i Austinie jest naprawdę świetnie napisana i autorka pokazała problem alkoholizmu w bardzo brutalny sposób. Pokazała co dzieje się z człowiekiem i że takim osobą nie da rady pomóc, gdy sami tego nie chcą.... wybaczenie komuś jest łatwiejsze niż życie bez niego ...Brak komentarzy:

Prześlij komentarz