Ariana | WS | Blogger | X X

wtorek, 19 czerwca 2018

Oskarżyciel - Whitney Gracia Williams

Tytuł : Oskarżyciel 
Tytuł oryginalny : Reasonable Doubt: Volume 1
Autor : Whitney G. 
Cykl : Domniemanie niewinności 
Tom : 1
Wydawnictwo : Kobiece 
Data wydania : 02.03.2018
Liczba stron : 128
Egzemplarz : recenzencki 

Andrew Hamilton jest wziętym prawnikiem, który nie traci czasu na dłuższe związki, a noce spędza z poznanymi w sieci przypadkowymi kobietami. Interesują go tylko znajomości bez zobowiązań, które kończą się na jednej kolacji i jednym spotkaniu. Kiedy pewnej nocy zaczyna konwersację z Alyssą, jest przekonany, że rozmawia z młodą nieatrakcyjną prawniczką, która jest molem książkowym. Andrew myśli, że może jej zaufać i wkrótce dzieli się z nią nie tylko wiedzą, ale i szczegółami swoich podbojów. Wkrótce na staż do jego kancelarii zgłasza się długonoga blondynka o intrygującym spojrzeniu, która przedstawia się jako Aubrey Everhart i jest 22-letnią studentką prawa. Zszokowany Andrew łączy fakty i rozpoznaje w niej… Alyssę. Czy to możliwe, aby jedyna kobieta, o której myśli od miesięcy, okazała się podstępną kłamczuchą? Czy Andrew zaufa komuś, kto zawiódł go tak bardzo? "

Whitney G. to autorka, która zachwyciła mnie swoim stylem pisania w „Turbulencji „. Z niecierpliwością wyczekiwałam zapowiedzi kolejnej, jej książki wydaje w Polsce. Dlatego, gdy wydawnictwo kobiece postanowiło wydać jej serię „Domniemanie niewinności „naprawdę bardzo się ucieszyłam. 

„Oskarżyciel „to niewielka książeczka, którą możemy pochłonąć w ciągu dwóch godzin czytania. W książce poznajemy Andrew Hamiltona, jest to naprawdę ceniony prawnik, niezwykle bogaty oraz przystojny. Mężczyzna nie szuka miłości, skupia się tylko i wyłącznie na przelotnych romansach. Gdy postanawia zalogować się na czat prawniczy, nie zdaje sobie sprawy, że pozna tam niezwykłą młodą prawniczkę. Chociaż mężczyzna nie poznał osobiście swojej koleżanki po fachu, nigdy mu to nie przeszkadzało. Jednak z czasem zaczął namawiać koleżankę na spotkanie. Zawsze powtarzał również że brzydzi się kłamstwem i nie jest wstanie wybaczyć osobie, która go okłamuje. Jednak pewnego dnia okazuje się, że na rozmowę kwalifikacyjną do kancelarii Andrew i jego współzałożycieli zgłasza się Amanda, wszystko nabiera tempa. Okazuje się bowiem, że jego tajemnica znajoma z czatu to nikt inny jak Amanda, która cały czas przedstawiała, się jako Alyssa. Również okazuje się, że nie jest to wcale prawiczka tak jak mówiła a wszystkie odpowiedzi na zadawane pytania to słowa Hamiltona. Co zrobi Andrew, gdy odkryje prawdę ?

Whitney G. wie, w jakim momencie przerwać książkę i całe szczęście wydawnictwo postanowiło wydać w ten sam dzień dwie jej mini książki wprowadzające do całej serii, gdyż nie wiem jak bym sobie poradziła gdybym musiała czekać kilka miesięcy na kolejną książkę z tej serii. Książka nie jest czułym romansem. Jest pełna bólu, zemsty i ostrego seksu. Uważam, że przypadnie do gustu osobą, które lubią mocne romanse.Gdy ktoś mnie okłamuje, przestaje dla mnie istnieć.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz