Ariana | WS | Blogger | X X

wtorek, 11 lipca 2017

Brulion zabaw w podróży

Tytuł : Brulion zabaw w podróży 
Autor : Opracowanie zbiorowe 
Wydawnictwo : Wilga 
Data wydania : 24.05.2017
Liczba stron : 110
Egzemplarz : recenzencki 


" Śmiało można powiedzieć, że Brulion zabaw stał się już rzeczą kultową. Tym razem prezentujemy zeszyt, który świetnie sprawdzi się w podróży. Godziny nudnej jazdy miną nie wiadomo kiedy. Dlatego Brulion zabaw w podróży powinien się znaleźć w każdej walizce i plecaku! "

Ostatnio bardzo często zdarza mi się, że wyjeżdżamy gdzieś na wakacje z rodziną. W jednym samochodzie z 2 dzieci, które ciągle pytają, czy „daleko jeszcze można dostać do głowy. Od kiedy odkryłam Brulion zabaw w podróży, na każdą wyprawę samochodem zabieram po jednej dla każdego i od razu męcząca podróż staje się znośna. 

Jak możecie, zauważyć niedawno mówiłam wam o innej książce tego typu, i oczywiście byłam nią zachwycona. Z tą jest identycznie, gdyż to dla dzieci naprawdę fajna zabawa w niedogodnych warunkach. Jednak znalazłam mały minus, gdy wzięłam, jedną, jak i drugą książeczkę to zauważyłam, że wiele zabaw się po prostu powtarza, co dla mnie jest minusem, gdyż mamy mniej kreatywnej zabawy. 


Książeczka oczywiście sprawdzi się też świetnie w domu, na imprezach rodzinnych, na podwórku. Nie jest to tylko i wyłącznie ograniczenie do podróży. Kosz takiej książki to w granicach 15 zł, więc myślę, że nie jest to majątek. A zabawy można wykonywać nawet kilkanaście razy. Ja polecam, gdy macie dzieci i chcecie dać im kreatywne zajęcie na dłuższą chwilę.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz